2 Nitendo Wii

Shitet nga: Fatlum Bahtiri 15 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shes ose ndrroj 2 nitendo wii
pak te perdorura jan te grrithura pak por jan te mira
i kan me kablla 2 gjistika edhe at dirigjusin nalt
per mashum kontaktoni n facebook :
https://www.facebook.com/FatlumBahtiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim