Shes Samsung

Shitet nga: samir 20 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes Video Kamer Gigitale,shum e vogel praktike me Memory Card esht e re ne paket me te gjitha paisje qka i nevoitet dmth esht me paket i ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim