URGJENTT Nokia C3-01 Whats app, Viber, Facebook

Shitet nga: Shitsi 20 Maj 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes telefonin Nokia C3-01 Origjinal Me Touch dhe Pulla Me Wifi Cameren 5.0+ blic i Bajn Whats App,Viber, Fabebook,e shum specifika tjera Touchi i punon shum mire e jap me garancion Verejtje: kamera e qet me ja ba fllesh e kajher i ben e qet turbullt sdi qa ka kshtu me ka ardh nga jasht por blici i punon i cili mund te perdoret edhe si drite per naten telefoni esht ky qe shifet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim