2 Iphone 5s

Shitet nga: Iphone 5s 21 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes 2 Iphone 5s , Iphonat jon me Icloud

5s i Zi - 16GB dhe

5s Gold - 16GB

Iphonat jon ne gjendje shum te mire fizike , siq shihet dhe ne foto

Qmimi eshte per te 2 Iphonat se bashku , I diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim