ACER tablet

Shitet nga: ekrem 29 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
jon te ri pa perdor edhe jon te ardhun nga gjermania
nr per VIBER dhe Whatsap +38649418366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim