GALAXY ACE

Shitet nga: Samsung 03 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes smart phone GALAXY ACE. Shum i ruajtur. Posedon adapterin dhe mbeshtjellesin origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim