Galaxy mega 6.3 inch / mundsi ndrrimi

Shitet nga: mega 10 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Galaxy mega 6.3 inch
i perdorur por i ruajtur
telefoni eshte ne gjendje perfekte dhe kamera hd shum te pastera
ndrrim vetem me ndonje telefon me te vogel pasi ky eshte shum i madh
mundsi ndrrimi me nai telefon ma te vogel
kontakt edhe ne viber +37744626261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim