Htc one

Shitet nga: ARLIND 24 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt nuk eshte i demtuar dhe nuk ka asnje defekt

Keto jane specifikat e tij:

HTC ONE X+ (plus)

Quad-core 1.7 GHz processori
4.7 Inch display
1GB RAM
64 GB Kapaciteti
OS Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean)
8 Megapixel Kamera kryesore
1.6 Megapixel Kamera dytesore
Ngjyra:E zeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim