Iphon 4

Shitet nga: privat 15 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
1) Shes iphona 4

2 jane zi dhe 1 i bardhe 16gb full unlock

Te sapo ardhur nga Gjermania

Jane shume te ruajtur dhe ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim