Iphone 4S 16GB (Gevey)

Shitet nga: Fidan 22 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Iphone 4S 16GB (Gevey) dmth i pranon te gjitha kartelat si me kan full unlock., telefoni eshte ne gjendje te rregull ne perjashtim se ne ekran i dalin kajher do vija mirpo telefoni nuk ka ndonje problem gjat perdorimit.
Ndrrimi i ekranit kushton 21 euro.
Pres bleres serjoz, mund te kontaktoni edhe me viber dhe whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim