Iphone 4s 16 Gb

Shitet nga: lavdim 12 Qer 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
iphone4s-16giga shum i rujtum dhe shum pak i perdort...
jon kam vyn paret shkurt e shqip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim