Iphone 4s dhe 5

Shitet nga: ***** 10 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten 2 Iphone te zi

Iphone 4s-16G shume i rujatur, eshte me Gevey, shume mir punon qmimi 150 euro
Iphone 5-16 G full unlock i zi qmimi 260 euro

Kontakt
049 147515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim