Iphone 4s dhe zingjir punim mbretror 52 gr

Shitet nga: enis 11 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Mitrovicë
Ndrroj iphone 4s shume i rujtun si i ri dhe zingjir breteror 52 gr ndrroj me iphone 5 tbardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim