Iphone 5 Full Unlock 16GB

Shitet nga: Egzon 12 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet: Iphone 5 Full Unlock 16GB, ne gjendje prefekte optike dhe teknike.
Presim bleres serjoz, mund te kontaktoni edhe me viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim