Iphone

Shitet nga: albert 20 Mar 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes ose ndrroj iphone 4 me te gjitha paisjet vetem sa ka ardh nga gjermanija mirpo sdi te punoj me to ndroj me
galaxy s4 mini dhe ndonje tjeter qe eshte me i let ne punu numri ne viber 0037745567162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim