LG KP500

Shitet nga: Alban 10 Maj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Telefonin LG KP500 origjinal i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt .
Telefoni posedon Bluetooth,Infrared,po ashtu kameren 3 MegaPixel, Lapsin per touchscren, Vendin per Memory Card, si dhe Adapdterat per mbushje, per lidhje me kompjuter dhe ndegjojsat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim