Lenovo

Shitet nga: Ridvan 30 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: A319
Shes telefonin me program android Lenovo, eshte i posa ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike...

Kontakt edhe ne viber 049497695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim