Ndrroi tabletin me iphone 4s

Shitet nga: Privat 10 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Ndrroi tabletin me iphone 4s tableti esht i perdorur vetem tre muj esht po thuajse i ri
Tableti esht ble ne gjermani 250€ dhe jam i vetmi perdorus i kti tableti
Me tablet vjen edhe adpteri i tij origjinal ndrrim bej vetem me iphone 4s te jet full unlock
Dhe ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim