Nexus 5 D820 BLACK

Shitet nga: nexus 5 15 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pershendetje !
Shitet LG Nexus 5 16GB ne gjendje shume te mire , tejet praktik dhe shume funksional.
Nuk eshte shume i perdorur !
Kamera 8.0 Megapixels me mundesi inqizimi HD
Ekrani qe nuk gervishet GORILLA GLASS 3
Updatet e verisioneve i merr i pari per arsye se eshte i Google
Pure Android , pa modifikime, Lollipop.
Ram 2GB
Pulse light per notification.
Nje ma e mirja eshte se nuk ka humebutton si samsung po krejt i ka ne Ekran TOUCHABLE. siq shihet dhe ne foto.
Per me shume informacione mos hezitoni te me konaktoni ne : +377 044 490 860 (Whatsapp Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim