Nokia- BOJ NDRRIM EDHE ME ZOJ TE PULAVE SHARKA O..

Shitet nga: toti 30 Maj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes telefonin Nokia Me 2 kartela me qip dhe me kamer orgjin 049799451 045891344.
BOJ NDRRIM EDHE ME ZOJ TE PULAVE SHARKA OSE BREZHNICA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim