Flm merrjep.com jan shitur

Shitet nga: Andi 15 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Nokia 3109-c kollor , nokiat jan te perdorura punojn shum mir dhe jan te thjeshta kamer nuk kan, por baterin e majn shum mir mbushes kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim