Playstation 3 me CD 4

Shitet nga: Leonard 27 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes playstation 3 me te gjitha kabllat percjellse ( mbushsin per gjystik kabllen HDMI etj ) , e kam perdorur vetem 3 muaj eshte i ardhur nga gjermania , ka 4 CD ( CALL OF DUTY BLACK OPS 2 , CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 , MODERN WARFARE 3 dhe BATTLEFIELD 3 ) eshte 160 gb , vjen me 1 gjystik ( GJYSTIKU E MBAN BATERIN MBI 1 JAV VETEM GJYSTIKU I KA HAK 50 $ ) CALL OF DUTY BLACK OPS 2 NUK KAM MUJT ME FOTOGRAFU SE SE KOM PAS NE SHTEPI ;)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim