SAMSUNG GALAXY GRAND NEO DUOS I RI + NDRRIM

Shitet nga: b 11 Mar 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes dhe nderroj Galaxy GRAND DUOS NEO me dy kartela I ri qe 1 jave i blere.

Vlen te theksohet se eshte me i madh se S4.


Viber +38649357437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim