Samsun Galaxy young GT-S5360

Shitet nga: Samsung 08 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes samsung Galaxy young GT-S5360 ne gjendje shum te mir mund edhe ta provoni.ska asnje problem dhe ka memorje mjaft te mir bej ndrrim edhe me iphon 4s edhe nese ka wifi te prishur flm per mirkuptim tel 049468273 hejj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim