Samsung Galaxy Note N8000 - Tablet & Celular

Shitet nga: privat 02 Maj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Samsung Galaxy Note N8000 i ardhur nga Gjermania..

Eshte origjinal Gjerman, nuk eshte falls i Dubait apo Kinës....

Eshte shume praktik dhe i pershtatshem per punë, studime, argetim etj etj...

Ekrani 10.1"

HDD 16gb me mundesi integrimi deri 64gb

Ram Memorie 2gb

Versioni: Android 4.1.2

Procesori eshte Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 (me 4 berthama)

Eshte 3G , Wifi..,

Eshte me sim kartel (dmth. vendin per kartel te telefonit) qe mundesh me perdor edhe si telefon per thirje, dhe vendin per qip (kartel memorie)

Ka dhe shume e shume specifika tjera te cilat jane te cekura me poshte ne specifikacion..


Mund te kontaktoni edhe ne Viber , ne te njejtin numer 049 51 6789


Specifikacionet me detalisht mund ti shiqoni ketu:


General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
SIM -SIM
Body Dimensions 262 x 180 x 8.9 mm (10.31 x 7.09 x 0.35 in)
Weight 600 g (1.32 lb)
- S Pen stylus
Display Type PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 800 x 1280 pixels, 10.1 inches (~149 ppi pixel density)
Multitouch Yes
- Samsung TouchWiz UI
Sound Alert types Vibration, MP3 ringtones
Loudspeaker Yes, with stereo speakers
3.5mm jack Yes
Memory Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 16/32/64 GB storage, 2 GB RAM
Data GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 12
Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP
Infrared port Yes
USB Yes, v2.0 (MHL), USB Host
Camera Primary 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality
Features Geo-tagging
Video Yes, 720p@30fps, check quality
Secondary Yes, 1.9 MP
Features OS Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich), upgradable to v4.1 (Jelly Bean)
Chipset Exynos 4412
CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9
GPU Mali-400MP
Sensors Accelerometer, gyro, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Browser HTML, Adobe Flash
Radio No
GPS Yes, with A-GPS support; GLONASS
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black, White/Silver
- SNS integration
- TV-out (via MHL A/V link)
- MP4/DivX/Xvid/FLV/MKV/H.264/H.263 player
- MP3/WAV/eAAC+/Flac player
- Organizer
- Image/video editor
- Adobe Photoshop Touch app
- Document editor/viewer
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk, Picas..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim