Samsung Galaxy S2 PLUS

Shitet nga: Leonard 13 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes SAMSUNG GALAXY S2 PLUS, 10 gb , 1 gb ram , vjen me mbrojtse me kabell per pc dhe me adapter , versioni i androidit osht 4.2.2 dmth osht versioni ma i ri ( si S4) , kameren e ka 8megapixel kurse perpara e ka 2MP
baterin e ka me 5 ampera kshtu qe mushet shum shpejt , per me shum informata rreth telefonit
www.gsmarena.com, linku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim