Samsung Galaxy s4

Shitet nga: samsung 08 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Samsung galaxy s4 ne gjendje perfekte pa asni problem dhe shume i rujtun. Boj ndrrim me iphone 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim