Samsung Mega / shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Samsung mega 09 Qer 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
EShte ne gjendje te shkelqyer! Android 4.4.2 jelly bean ! dual core 1.7Ghz! memoria 8gb, ram 1.5 gb! kamera paresore 8 mp !ekrani 6.3 inch ! Me nje kart ! 100% origjinal dhe garantoi per kete, per informacione te me te detajuara shifini parametrat
.....................

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_6_3_i9200-5398.php

ndrrim me ndonje telefon me te vogel se ky

mundeni me kontaktu edhe ne viber +37744626261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim