Samsung dhe nokia telefona me ka 2 karta

Shitet nga: xxxxcxxxxcx 03 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiqo foton punojn shum mir
Samsung me 2 kartela qmimi 70 euro
Nokia me 2 kartela qmimi 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim