Samsung galaxy s4

Shitet nga: sh.v 06 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet samsung galaxy s4 16 giga full unlock, eshte i bardhe ska asni defekt dhe as ni grith si i ri osht modeli I9500
qmimi fundit 250 euro. me lir nuk shkon, lajmerohuni ne viber +38649250006 ose ne gmail vshkelqim@gmail.com
Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim