Samsung s4

Shitet nga: afrim 14 Mar 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet samsung s4 19505 version i funditi bardh origjinal 2 muj i perdorur i bashkangjitet fotroll nga anglia 12 funta i allominit dhe xham mbrojtes 5 euro i trash mbrojtes le te lajmrohen veten blersa serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim