Samsung GT - S5611

Shitet nga: Tomi 26 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: S5611
- Samsung GT - S5611 në gjendje të shkëlqyer, e përdorur pak çdo gjë të drejtë dhe çdo gjë punon seamlessly me ngarkuesin e telefonit dhe do gratis shtresë silikoni - mbrojtje, më shumë informacion në telefon (për të thirrur).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim