Sony Xperia z2 16gb + SmartBand+ Nose Cancelatio..

Shitet nga: Fisnik 07 Pri 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Sony xperia z2 16 gb nga Gjermania. Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer fizike dhe performance. Rezistent ndaj ujit deri ne 2 metra gjiashtu edhe ndaj pluhurit.Xperia z2 ka kameren 20.7 Megapixel per foto dhe video 1080P edhe 4K ku mund ti benibrenda ne uje ne deti ose bazen brenda, 3GB ram dhe Quad Core 2.3 Ghz.


Se bashku me telefon perfshihen edhe keto paisje qe I kam blere ekstra ne gjermani :


Smartband SWR10- Ne forme te ores elektronike, shume e mire per sport, regjistron aktivitetet tuaja ditore dhe llogarite kalorite qe shpenzoni. Vibron ne rast te thirrjeve,sms-va dhe alarmit ne mengjes. Vlefte 50 euro

Ndegjojset (MDR-NC31EM)- ( Reduktimin e zhurmes)- Teknologjia e re e ndegjojseve per reduktimit e zhurmes nga ambienti I jashtem. Jane blere me qmim 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim