Sony xperia Z2 ose ndrrim me Lg g3

Shitet nga: skender 25 Mar 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet sony xperia Z2 modeli-D6503 qmimi 320 ose ndrrim me Lg g3 me qen shum i rujtun. telefoni asht ne xhendje shum te mir pa asnje shej perdorimi dhe punon pa kurfar vrejtje.si i ri Este
Mundeni me kontaktu edhe ne viber ne 049701109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim