Tablet

Shitet nga: Privat 11 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Tableti esht ne gjendje shum te mir esht vetem tre muj i perdoren esht ardhur nga gjermania bej ndrrim vetem meiphone 4s te jet full unlock dhe ne gjendje te regullt me tablet vjen gjithashtu edhe adapteri i tij bej ndrim edhe me iphone 4tejet full unlock dhe 32gb ngjyra ska rendsi i bardh po i zi tableti esht nga firma enjofte cat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim