Tablet

Shitet nga: privat 10 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Ndrroi tabletin me iphone 4s tableti esht ne gjendje shum te mir esht nga gjermania esht vetem tre muaj I perdorur

Bej ndrim vetem me iphone 4s te jet ne gjendje te mir dhe let jet full unlock ngjyra ska rendsi I bardh ose I zi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim