U Shit Samsung Galaxy S3 GT 19300

Shitet nga: S.G .S3 18 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet Samsung Galaxy S3 GT 19300 ne gjendje super te rregullt.
Punon perfekt ,baterin e mban shume mire .
Ka adapterin dhe nje mbrojtese te zeze ,gjitheashtu mbrapa ka si folie letren Loui Vuitton.
I pranon te gjitha kartelat ,16 GB.
Bej ndrrim me Sony Playstation 3.
Pres Bleres serioz...
Mund te kontakloni edhe ne Viber.


Viber. +38649673272
Nr. 049-673-272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim