U shit flm merrjep

Shitet nga: privat 20 Qer 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Tabletin ST(Superior Technology) 10.01 inch. Versioni i Androidit eshte 4.2.2, 16 GB. Tableti ka kameren perpara dhe mbrapa, punon shume mire, eshte shume i rujtun, nuk ka gervishtje. Ne cmim hyn edhe adapteri si dhe kablli per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim