U shittt Samsung Galaxy s3 mini ngjendje shum t..

Shitet nga: dini 04 Maj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes samsng s3 mini ne gjendje te mir.
Andorid version 4.1.2
Kamer perpara dhe mbrapa
Viber whatsapp skype.
Mund te instaloni qvar doni
Punon shpejt dhe mir.
Osht I rujtun
Vjen me mbushes.

100% Origjinal

Viber: +38649677819
+37745425102


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim