iPhone 4s I zi dhe I bardh

Shitet nga: Aifon 13 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   180 EUR

Komuna: Mitrovicë
2 iPhone 4s njo I bardh 16gb njo I zi 16gb full unlock 2

180€ per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim