iPhone 3G

Shitet nga: Ahmet 30 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
iPhone 3G

version 4.2.1

E shes me marrveshje por e shes urgjend dhe me qmim te ulët
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim