iPhone 4 Full U SHIT flm Merrjep

Shitet nga: Samir 22 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes IPhone 4 Full Unlock me Icloud por ne gjendje shum te mir i perdort por i rujtun esht me kuti por une ja kam qit Icloudin dhe ja kam harrru vet ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim