iPhone 4s - 16gb

Shitet nga: Dardan 05 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
iPhone 4s -16gb Full Unlock 16gb eshten shume i rujtun i ardhur nga Zvicrra E bejne te gjitha aplikacionet Nuk ka icloud Ne gjendje shumm te mir e shihni dhe vet qka do qe te kete nuk kam ku iki per nje telefon besomni besen po jave dha qe do jave kthej paret qysh jave kam marr por ka me ju dal telefoni pa asni defekt .Fotot e tije jane origjinal jane mundeni me me kontaktu ne nr edhe permes telefonit ne kete nr : 045919016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim