iPhone 4s

Shitet nga: Isak hajra 30 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes iphone bej dhe ndrim asht i ruajtu Xhdo kartel e pranon problemin e ka se wfi. Nuk i ban duhet me regullu me megabajt punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim