iphone 6 16 gb viber free 0037744969562

Shitet nga: iphone 5 20 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Mitrovicë
Urgent Shes iPhone 5 16 gb

shum kualitet i mir, shum i shpejt 100% orgjinal

ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....

ka adapter ndegjuse kabllen per PC

tel esht i rujtun shumNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim