samsung galaxy s2, i9100

Shitet nga: s2 15 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet samsung galaxy s2 I bardh ne gjendje te rregult osht shum I ruajtur dhe punon shum mir
+Adapteri dhe ndegjojset
qmimi i pa diskutushem,
te dhenat nga interneti per qet tip te telefonit jon:
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim