tavoline

Shitet nga: kamer 21 Shk 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   180 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes tavoline buke vetem tavolinen pa karrige ka 4 muaj qe kam bler por arsyejae shtitjes eshte vetem se nuk me konvenon dhe do ta blej am te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim