u shit flm merrjep..Sony Ericsson U5i

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 11 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes dy copa telefona t'njejte→ dy ngjyra: e zeze dhe e bronzte ► → SONY ERICSSON U5i...jane ne gjendje te rregullt pune dhe optike,te ardhur nga Eu.si dhe bejne me t'gjitha sim kartelat tona...çmimi per cope 18€ nese i merrni dyt i jap per 30€...---→ mos m'shkruani SMS ju lutem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim