Anti GPS-s

Shitet nga: Burim 19 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : GPS pajisje
Funksioni:
Parandalon gjurmimin e vendndodhjes së makinës.
Parandalon njerëzit të cilët janë duke të gjurmuar.
Parandaluar makinën e qeverisë, agjenci të inteligjencës, person të famshëm, drejtori etj. nga personat të cilët i gjurmojnë.
Kjo pajisje nuk i bën ndërhyrje të telefonit celular dhe instalime të tjera (pajisje elektronike).
Kjo pajisje i thotë JO funksionimit të pajisjes së navigacionit cilat instaluar në makina nga të tjerët.
Ajo adapton teknologjinë e ndalimit dhe kodin ndërhyrjes, kështu që do të ndërpres sinjal satelitor dhe thyej atë plotësisht.
Ajo mund të përdoret direkt për aq kohë sa ju futur atë në pajisjen tymi-ndezur në makinë.
Me fjalë të tjera personi që të monitoron ja qet pupla hahahah.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim