***SHES 2 GOMA TE REJA PER GJIP 215/70/R16 ..

Shitet nga: goma 15 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN DY GOMA TE REJA PER GJIP 215/70/R
GOMAT JAN SHUM PAK TE PORDORURA
TEL 049 894 304 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim